O firmie

 

Ddziałamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od czerwca 1996 roku, oferujemy kompleksową pomoc przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i dzierżawie wszelkich nieruchomości a w szczególności:

  • domów
  • mieszkań
  • gruntów
  • lokali użytkowych
  • nieruchomości komercyjnych

Działamy głównie na obszarze powiatu jaworskiego. Doskonała znajomość terenu i realiów lokalnego rynku, gwarantują sprawną realizację zleconych nam zadań.

Współpracujemy z najlepszymi notariuszami, rzeczoznawcami, zarządcami i geodetami, oraz ze wszystkimi licencjonowanymi biurami nieruchomości w kraju i za granicą. Promujemy nasze oferty na ogólnopolskich portalach internetowych. Niemalże od momentu powstania Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jesteśmy w nim zrzeszeni.

Prowadzimy cały proces sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości, poczynając od przygotowania dokumentacji zdjęciowej czy opisu oferty istotnych dla jak najlepszego zaprezentowania nieruchomości w ogłoszeniach, poprzez zebranie i sprawdzenie niezbędnych dokumentów, umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, ewentualne negocjacje, co do warunków przeprowadzenia transakcji, a kończąc na kwestiach związanych z jej sfinalizowaniem, czyli podpisaniem umowy kupna-sprzedaży lub najmu.

Każdy nasz klient ma podpisaną z nami umowę pośrednictwa, dlatego wiesz między innymi, kto przyszedł oglądać Twoją nieruchomość, lub masz pewność, że osoba, która sprzedaje np. mieszkanie, ma do tego prawo.

Nieruchomości przez nas prezentowane zostały wcześniej przez nas „obejrzane”, czyli wiemy, co sprzedajemy i wynajmujemy, dzięki czemu potencjalny klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji, co do ewentualnej finalizacji transakcji.

Wszystkie oferty przed zawarciem transakcji są szczegółowo sprawdzane, analizujemy stan prawny nieruchomości na podstawie badania ksiąg wieczystych, ewidencji gruntów, planu zagospodarowania przestrzennego oraz innych dokumentów, ujawniamy wady prawne oraz istniejące obciążenia, informujemy o opłatach i podatkach związanych z transakcjami.

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi oraz standardami zawodowymi. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr: 1124 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy udzielić odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. Nieruchomości są drogie, więc każda związana z nimi decyzja dotyczy istotnej części majątku. Dlatego warto by decyzja poparta była dogłębna wiedzą.